منو
ورود کاربران
نام کاربری

رمز عبورفراموشی رمز عبور
ثبت نام درسایت
اخبار
آخرین محصولات


شرکت مهندسی فن آور گستر آریا

شركت مهندسي فن آور گستر آريا با هدف رهبری در زمينه فروش اصناف  در سال 1375 شكل گرفت. مؤسسين شركت پس از بررسي شرايط و پارامترهاي مختلف براي تعیین بازارهدف ، صنف رستوراني را مناسب و مستعدتر از بقيه اصناف تشخيص داده و فعاليت هاي خود را روي اين بخش از بازار متمركز نمودند. به نحوي كه اولين نسخه از برنامه سیستم مكانيزاسيون رستوراني با نام تجاری" سمر" در سال 1375 در يكي از رستوران هاي تهران نصب گرديد و سپس با گسترش قابليت هاي این نرم افزار و بررسی بازخورهای آن در جهت اصلاح ساختاري نرم افزار اقدام شد. اكنون اين شركت به عنوان اولين و بزرگترين و مشهورترين ارائه دهنده پكيج هاي نرم افزاري در صنف رستورانی به شمار مي رود.

 

 

 

   بیانیه ماموریت:

فن آورگستر آریا، شرکتی پیشرو در ارائه نرم افزارهای تخصصی و خدمات منحصربفرد در قالب راهکارهای خاص و کاربردی جهت اتوماسیون واحدهای

صنفی و خدماتی در سراسر ایران می­باشد.


    چشم‌انداز:

شرکت فن آورگستر آریا، در سه سال آینده(1395)، سازمانی پویا و غنی از سرمایه های انسانی، مالی و دانش فنی؛ و دارنده رتبه نخست در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای اتوماسیون اصناف در ایران و پیشگام در گسترش انبوه آنها در سراسر کشور خواهد بود.

    ارزشها :

شرکت فن آور گستر آریا با اعتقاد به ارزشهایی چون مشتری مداری، سرمایه  انسانی غنی و کارآمد، و با درک کاملی از نیازهای بازار همواره سعی در ارائه محصولات متمایز و خدمات منحصربفرد در جهت رفع نیازهای بازار داشته و در پي آن به دنبال انجام مسئولیت اجتماعی خود می باشد.