منو
ورود کاربران
نام کاربری

رمز عبورفراموشی رمز عبور
ثبت نام درسایت
اخبار
آخرین محصولات
راهکارهای نرم افزاری در مجموعه های مختلف تجاری و خدماتی که بطور مستقیم با واحد های فروش و بازاریابی، انباری داری، حسابداری و مالی در ارتباط می باشد؛ از راهکارهای اولیه در جهت کنترل ، گزارشگیری و حفظ امنیت مجموعه می باشد. شرکت نوآوران سامانه پژواک با ارائه انواع مختلف راهکارهای نرم افزاری در حیطه اتوماسیون اصناف مختلف با استفاده از تجربه سال های متمادی حضور در ارثه ی تولید انواع نرم افزارهای رستورانی، فروشگاهی یار و همراه این مجموعه ها بوده است.
         نرم افزار رستورانی
            نرم افزار و صندوق فروشگاهی آریا         
  نرم افزار رستورانی و فست فود  نرم افزار سالن زیبایی نرم افزار فروشگاهی و هایپر مارکت
 نرم افزار مدیریت تالار و هتل 


راهكارهاي نرم افزار رستوراني :

براي راه اندازي (رستوران ، فست فود، تهيه غذا، كترينگ،كافي شاپ و...) علاوه  تجهيزات سخت افزاري ، تجهيزات نرم افزاري  از ملزومات شروع كار ميباشد كه وابسته به نوع صنف مجموعه راهكارهاي آريا به صورت رايگان به مشتريان مشاوره مي دهد.

براي هرصنفي نرم افزار مطابق با نيازهاي آن ارائه مي گردد.​​​​​

-          نرم افزار رستوراني نسخه برنزي

دركترينگ و تهيه غذا يكي از عوامل مهم نرم افزار كنترل زماني پيك و هماهنگي دقيق با مشتري ميباشد كه نرم افزار آريا با گزارشات و فرمهاي كنترلي دقيق به مديران اين صنعت اطلاعات كامل و مكفي را ارائه ميكند.

-          نرم افزار رستوراني نسخه نقره اي

 قابليت ديگري كه وابسته به صنف نمي باشد و امروزه براي مديران تمامي صنوف اهميت بسياري دارد، كنترل انبار ميباشد .

كه بابالارفتن هزينه مواداوليه براي صرفه جويي و جلوگيري از هدر رفتن مواداوليه درهنگام توليد بسياركارآمد خواهد بود.

-          نرم افزار رستوراني نسخه طلايي

 در باغچه ها و رستورانهاي مدرن كه داراي ميزهاي فراواني هستندامكان سفارشگيري از طريق تبلت توسط مهماندار يكي از امكاناتي ميباشد كه سرعت و دقت در سرويس دهي را براي اين مجموعه ها بالا ميبرد.

-          نرم افزار رستوراني نسخه الماس

قابليت ديگري كه براي تمام اصناف قابل استفاده و حياتي ميباشد ميزان سود و زيان ميباشد كه آريا با ارائه آن به مشتريان خود ، به مديران اين مجموعه ها ميزان سوددهي يك كالا و يا زيان آن را نمايش ميدهد.

 

راهكارهاي نرم افزار فروشگاهي :

-          نرم افزار فروشگاهي نسخه نقره اي

قنادي ها و سوپر پروتيين ها با استفاده از نرم افزار آريا ميتواند هم ترازوهاي خود رامكانيزه كرده و هم درگرفتن گزارشات دقيق و انبارگرداني منظم بسيار موفق باشند.

-          نرم افزار فروشگاهي نسخه طلايي

سوپرماركت ها و بوتيك ها و فروشگاههاي كه ميخواهند سود و زيان شغل خود را به صورت روزانه و ماهيانه و ساليانه در اختيار داشته و همچنين با كنترل دقيق چند انبار به صورت هم زمان و برخط نظاره گر باشند با اين محصول ميتوانند به اهداف خود برسند.

راهكارهاي نرم افزار آرايشگاهي:

سالن هاي زيبايي براي محسابه پورسانت آرايشگر خود و همچنين ارائه زمان مشخص به مشتريان و كنترل انبار بهينه ميتوانند از اين محصول استفاده كنند و خطاي كاربر را تاحد زيادي كاهش دهند.